O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą z tradycjami (rok założenia 1987), działającą w branży chłodniczej i klimatyzacyjnej.

Kiedy zaczynaliśmy naszą przygodę z procesami schładzania, można było spotkać ją tylko w galeriach, dużych firmach i luksusowych mieszkaniach. W dzisiejszych czasach klimatyzację coraz częściej stosuje się w zwykłych firmach, domach i mieszkaniach. Na przestrzeni lat rozwinęła się technologia klimatyzacji. Wykorzystując światową myśl techniczną w dziedzinie chłodnictwa i własne doświadczenie wykonamy dla ciebie profesjonalny projekt i montaż. Oddamy w Twoje ręce najnowsze osiągnięcia techniczne.

Procesy chłodnicze mają za zadanie utrzymanie należytej czystości powietrza, jego temperatury i wilgotności w pomieszczeniach zamkniętych za pomocą odpowiednich urządzeń. Powietrze w pomieszczeniu może być chłodzone lub ogrzewane w zależności od nastawionej funkcji.
Wybór tych urządzeń powinien być przemyślany. Doradzimy ci profesjonalnie.

Poprawna praca maszyn jest bezwzględnie uzależniona od jej serwisowania. Zaniedbanie czynności konserwacyjnych wcześniej lub później doprowadzi do spadku jakości chłodzenia, a w końcu awarii. Zapewnimy bieżącą obsługę, regularne oczyszczenie oraz kontrolę wydajności.

Stale rozwijamy się wprowadzając do naszej oferty coraz to nowsze osiągnięcia techniczne. Dwudziestoparoletnia praktyka pozwoliła nam zetknąć się z różnymi problemami związanymi z przechowywaniem, mrożeniem, wystudzaniem, schładzaniem, itp – procesami, do których wykorzystywane są urządzenia chłodnicze lub klimatyzacyjne. Pracownicy naszej firmy stanowią wykwalifikowaną kadrę, która potrafi ocenić, doradzić i zaspokoić indywidualne potrzeby każdego klienta z Łodzi odnośnie pomp ciepła.